Міжнародна громадська організація 
''Міжнародна Ліга захисту прав громадян України''

Міжнародна громадська організація “Міжнародна Ліга захисту прав громадян України” зареєстрована Міністерством юстиції України 22 березня 2001 року за № 1599.

МГО “Міжнародна Ліга захисту прав громадян України” – міжнародна правозахисна організація.

Головною метою МГО “Міжнародна Ліга захисту прав громадян України” є об’єднання зусиль громадян, спрямованих на захист конституційних прав громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, які переслідуються за політичними, расовими, релігійними або іншими мотивами.

Ліга сприяє фізичним та юридичним особам у боротьбі за права та дотриманню законності відносно них.

Ліга ставить за мету:

- сприяти наданню правової допомоги громадянам України іноземних громадян та осіб без громадянства в галузі правозахисного законодавства;

- брати участь у наданні матеріальної допомоги багатодітним сім’ям, інвалідам, самотнім та особам похилого віку;

- сприяти гуманізації умов утримання осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі;

- сприяти захисту невід’ємних прав військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів та членів їх сімей;

- приймати участь у міжнародних акціях спрямованих на захист прав та свобод людини;

  • брати участь у розповсюдженні серед населення положень, викладених в Декларації прав людини та Конституції України та інших держав;
  • відкриття представництв у всіх країнах світу.

Діяльність Ліги здійснюється відповідно до Конституції України, чинного законодавства, Закону України “Про об’єднання громадян” та Статуту Ліги.

Ліга має закордонні представництва (Російська Федерація, Азербайджан, Югославія та Франція, Португалія, Голандія, Сірія, Молдова), представництво в АР Крим, п’ятнадцять обласних осередків та шістдесят міських, районних, сільських осередків в Україні.

До складу Ліги входять понад 68 тисяч індивідуальних та колективних членів.

Правління запрошує Вас увійти до складу членів Ліги та спільно відстоювати та захищати права й інтереси громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства.

Якщо Ви прийняли рішення стати членом Ліги і брати участь у її діяльності , а також маєте намір створити представництво Ліги, Ви можете одержати повну інформацію у юридичному департаменті Ліги за адресою: 01054, Україна, м. Київ, вул. О.Гончара, 30 "Б", оф 15. тел/факс 270-65-01 /02 /03,

liga_main@ukr.net


Украинская Баннерная Сеть